Podpory ukośne prefabrykaty

Podpora służy do pionowania prefabrykowanych ścian, słupów oraz szalunków.

Podpory skośne do prefabrykatów

W asortymencie naszego sklepu budowlanego znajdziesz profesjonalne podpory ukośne pod prefabrykaty charakteryzujące się doskonałą jakością wykonania i wieloletnią trwałością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz niskie temperatury.

Możliwość nałożenia lakierowanych powłok lub ocynkowania sprawia, że są one niepodatne na działanie mrozu i wilgoci, a także doskonale chronione przed korozją. Dedykowane do prac budowlanych i przemysłowych sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

 

Podpory ukośne

Oferowane przez nas podpory ukośne do prefabrykatów to produkty odporne na rdzewienie i kontakt z agresywnymi związkami chemicznymi. Szpilki zabezpieczające i gwinty zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas pracy na budowie.

Solidne i trwałe podpory ukośne są dostępne w różnych rozmiarach i atrakcyjnie niskich cenach. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz niezawodne produkty do prac wysokościowych dla budownictwa mieszkalnego i przemysłu ciężkiego.

Pragniemy poinformować Naszych Klientów iż dnia 1.07.2022 nastąpił aport Nowoczesne Technologie Budowlane Alicja Nitek do istniejącej już spółki
NTB SZALUNKI SP Z O.O. z siedzibą w 26-200 Końskie ul. Partyzantów 15 Dla naszych obecnych kontrahentów oznaczać to będzie zachowanie pełnej ciągłości organizacyjnej i prawnej. Liczymy, że połączenie naszych firm będzie dla nas znaczącym impulsem rozwojowym i umocni nasza pozycję na rynku budowlanym.

Prezes zarządu NTB SZALUNKI SP. Z O.O.
Alicja Nitek